Wanna czy prysznic – na co się zdecydować?

Wanna czy prysznic - na co się zdecydować

Na pewno każdy z nas stanie przed takim pytaniem, przy okazji remontu lub urządzania łazienki. Każde z tych rozwiązań posiada zalety oraz wady, ale również określone możliwości aranżacyjne. Prysznic pozwala na szybką kąpiel, z kolei wanna to wygoda i komfort.

Prysznic popularniejszy

Polacy znacznie chętniej decydują się na kabiny prysznicowe i brodziki. Nic dziwnego, większość z nas nie ma czasu na długie kąpiele w wannie. Dzięki natryskowi zabiegi higieniczne zajmują nam mniej czasu. Kąpiel pod prysznicem to również znaczna oszczędność wody, korzystając z niego zużywamy maksymalnie 30 litrów na minutę, natomiast na kąpiel w wannie potrzebujemy ok. 100 litrów. Kabina prysznicowa lepiej się sprawdzi w małych łazienkach, kiedy przy jej urządzaniu musimy liczyć się z każdym centymetrem.

Wanna dla wygodnych

Choć wanny są rzadziej kupowane przez Polaków, cały czas mają swoich zwolenników. Jeśli mamy trochę miejsca w łazience, a także lubimy relaksować się podczas kąpieli w pianie, wanna będzie świetnym wyborem. Jest to również dobre rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, które w większości uwielbiają kąpiele i traktują je jak zabawę.

Wanna dla wygodnych

Kompromis

Jeśli zawsze marzyliśmy o wannie, a metraż naszej łazienki nam na nią nie pozwala, możemy zdecydować się na głęboki brodzik, który można napełnić wodą. Z kolei, jeśli będziemy w naszej łazience posiadać wannę, a zależy nam na oszczędności czasu i wody, oraz chcemy uniknąć jej rozchlapywania, możemy wybrać parawan nawannowy.

Decydując się na kabinę prysznicową oraz armaturę łazienkową warto zdecydować się na markowe produkty znanego producenta.

Firma Deante oferuje szeroki wybór kabin, które znajdą zastosowanie w każdej łazience, a także, które pasują do większości brodzików dostępnych na naszym rynku. Każda prysznicowa kabina Deante cechują się funkcjonalnością, wysoką estetyką wykonania oraz łatwością montażu. Zastosowanie systemów uszczelniających i maskujących sprawia, że użytkowanie kabin jest przyjemne a utrzymanie w czystości nie wymaga wiele wysiłku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Solve : *
18 ⁄ 9 =