Wybieramy zlew do małej kuchni

Montaż okna PVC

Właściciele małych kuchni, urządzając się, z pewnością staną przed niełatwym wyborem – jaki zlew wybrać? Chcemy wykorzystać każdy metr przestrzeni, a przy tym cieszyć się atrakcyjnym wnętrzem. Na szczęście producenci wyposażenia kuchennego dostrzegają problemy właścicieli małych kuchni. Co zaskakujące taki zlew wcale nie musi być najmniejszy, wystarczy, że będzie wielofunkcyjny.
Wybieramy zlew do małej kuchni

Nie tylko zmywanie

Zlew kuchenny nie musi służyć tylko do zmywania naczyń, może być miejscem na którym wykonamy wiele prac, związanych z przygotowywaniem posiłków. Możemy zdecydować się na model wyposażony w dodatkowe elementy, lub je dokupić. Niektóre zlewy są wyposażone w kosz na drobne odpadki, stojak na noże, deskę do krojenia. Możemy wybrać zlew, który ma zamocowany koszyk pełniący funkcję ociekacza, dzięki czemu będziemy mogli zrezygnować z suszarki stawianej na blat. W sklepach znajdziemy też rolowane maty, które pełnią taką samą funkcję, a po złożeniu nie zajmują wiele miejsca.

Dobra organizacja przestrzeni

Nie musimy już wybierać między zlewami jednokomorowymi lub dwukomorowymi. Coraz popularniejsze stają się wersje pośrednie, z dodatkowymi małymi komorami. Półkomory mają osobny odpływ i można je wykorzystać do płukania warzyw czy owoców lub do mycia sztućców.

Zlew razem z blatem

Kolejnym interesującym rozwiązaniem jest zlew z blatem – kiedy nie potrzebujemy korzystać ze zlewu, możemy łatwo go zasłonić specjalnymi nakładkami, które mogą zastąpić deskę lub służyć jako przedłużenie blatu.
Zlewozmywaki narożne są bardzo dobrym sposobem na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, która bardzo często jest problematycznym miejscem w każdej kuchni. Jest to świetne rozwiązanie do małych i nietypowych pomieszczeń.
zlewozmywaki deante

Zlewozmywaki Deante

Jednym z bardziej znanych w Polsce producentów zlewozmywaków jest firma Deante. W ofercie firmy znajdziemy zlewy – granitowe, stalowe i ceramiczne – wszystkie wykonane z najlepszych materiałów. Osoby urządzające małą kuchnię, z pewnością znajdą idealne rozwiązanie, które nie tylko będzie funkcjonalne, ale również przyjemne dla oka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Solve : *
3 × 10 =