Zaproś Maroko do swojego domu!

Chyba każdy z nas marzy o wycieczce do Maroka. Piękne, ciepłe marokańskie wieczory przeszły już do legend. Czy nie byłoby wspaniale cieszyć się nimi we własnym domu? To proste!

Wystarczy, że zadbasz o kilka charakterystycznych dodatków w marokańskim stylu, aby każdego wieczoru przenosić się w te niesamowite  okolice. A może nawet zaprosić gości na swój własny, autorski, marokański wieczór z przekąskami oraz marokańską muzyką? Przedstawiamy sposoby na urządzenie marokańskiego wnętrza!

Orientalne meble

Jasne, drewniane meble okażą się świetnym wyborem. Idealna oraz zbawienna okaże się tutaj prostota. Połącz je z marokańskim dywanem, ażurowymi dodatkami oraz nowoczesnymi, metalowymi czy też żelaznymi elementami, aby dodać całości pomieszczenia lekkości oraz nowoczesności. Połączenie marokańskiego stylu z nowoczesną estetyką to świetne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy boją się pójść na całość i wolą stopniowo wprowadzać wszelkie zmiany.

bardzo duża czerwona sofa w przestronnym salonie

Ażurowe dodatki

Ramki na zdjęcia z długich podróży czy wakacji, nakładki na stoliki, podstawki na świece oraz inne ażurowe dodatki to doskonały pomysł na to, aby wypełnić swoje mieszkanie marokańskim powiewem powietrza. Szczególnie sprawdzą się jasne, pastelowe barwy, które stonują resztę wystroju.

Marokański dywan

Jeden z najważniejszych elementów marokańskiego wystroju wnętrz! Jeśli podróżujesz do Maroko, koniecznie postaraj się przywieźć ze sobą lokalny dywan. Z pewnością znajdziesz idealny na licznych organizowanych targowiskach, które przecież bywają prawdziwym ośrodkiem towarzyskim oraz kulturalnym oraz obowiązkowym podpunktem zwiedzania.

Koce o ciekawym wzorze

Wieczory, nawet w Maroku, potrafią być chłodne! Zadbaj o przytulny koc w orientalnej stylistyce. Z powodzeniem będziesz mógł położyć go na kanapie czy też przewiesić przez krzesła na tarasie tak, aby każdy ważny dla Ciebie gość, mógł się nim otulić w chłodniejszych momentach.

Sam widzisz jak prosto przemienisz swoje zwyczajne, klasyczne mieszkanie w orientalną mieszankę marokańskiego stylu!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Solve : *
24 − 11 =